Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lindo
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 208.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 200 g |
| Chiều dài | 40 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25081835368083747 |
Brand Name: XYUNMI
Quality: 3133278 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***a
Date:
Review: Lindo
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: c***5
Date:
Review: It is so cute its so realistic and easy to wear and style
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: m***6
Date:
Review: Easy to wear but tangles easy
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: c***a
Date:
Review: CUTE I LOVE THOSE COLEUR AND EVERITING IS PERFECT
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm